Harald Wiberg oljemålning

688547

HARALD WIBERG (1908-86): "Fälthare, signerad och daterad Harald Wiberg, olja på pannå, ca 34x42 cm

Harald Wiberg oljemålning

Budhistorik (18 bud)
5222425
5222272
1 400
5215750
1 300
5215154
5210844

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.