Karl Axel Pehrson färglitografi

688517

KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Fantasiblommor samt fantasidjur, signerad och daterad K.A. Pehrsson -92, färglitografi, 7/385, ca 57x41 cm

Fack 12

Budhistorik (9 bud)
5220940
1 300
5207808
5207808
850
5220695
5207808
500

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.