Karl Axel Pehrson färglitografi

688513

KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Fantasiblommor, signerad och daterad K.A. Pehrsson -86, färglitografi, 105/385, ca 43x35 cm

Fack 7

Budhistorik (5 bud)
5220939
500
5215878
450
5214438
5212271
5207657

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.