Karl Axel Pehrson färglitografi

688511

KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Fantasiblommor, signerad och daterad K.A. Pehrsson -86, färglitografi, HC III/XV, ca 33x40,5 cm

Fack 22

Budhistorik (9 bud)
5220703
700
5214077
650
5207831
600
5214075
550
5207831
500

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.