Jan Naliwajko olja

688385

JAN NALIWAJKO (född 1939): Kvinnofigur, signerad J. Naliwajko, olja på duk, 115x75 cm

Rum 18

Jan Naliwajko olja

Budhistorik (24 bud)
5227720
5227662
2 800
5225952
2 600
5225178
2 400
5224705

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.