Oiva Toikka filigranvas

688372

OIVA TOIKKA, VAS, glas, signerad Oiva Toikka Notsjö 1992, numrerad 144/300, blått och metallskiftande filigranglas, höjd 17,5 cm

Glas, Konstglas, Design

Södra kajen 14, Helsingfors

Oiva Toikka filigranvas

Budhistorik (3 bud)

Bud EUR
5256264
80
5250938
35
5250680
30

Slutpris EUR:
80
829 SEK, 91 USD
Utropspris EUR: