Wilhelm Hundt

688337

WILHELM HUNDT (1899-1978): Motiv från Visby, signerad och daterad Hundt -66, olja på pannå, ca 69x57 cm

Fack 21

Wilhelm Hundt

Budhistorik (3 bud)

5223698
5221319
5219052

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.