Matbord engelsk stil

688336

MATBORD, engelsk stil, 1900-talets andra hälft, skiva i mahogny, pelarfötter med trepassfot, höjd ca 73, 158x104 cm

Märken och repor

Möbler, Matbord

Rum 14

Matbord engelsk stil

Budhistorik

2019-10-11 kl 12:16
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.