Yngve Ekström "Krus"

688333

YNGVE EKSTRÖM, bokylla med skåpsdel, "Krus", Westbergs Möbler, Tranås, 1950-60-tal, teak, reliefdekor, höjd 187, 100x47 cm, nyckel finns

Bruksslitage och märken, en dörr skev

Möbler, Hyllor

Rum 19

Yngve Ekström

Budhistorik (1 bud)

5223605
2019-10-11 11:10:33

2019-10-11 kl 12:32
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.