Eric Detthow

688275

ERIC DETTHOW, "Vallières", signerad Detthow, olja på duk, 54,5 x 73 cm.

Sedvanligt ytslitage, färgbortfall.

Geijersgatan 14, Göteborg

Eric Detthow

Budhistorik (10 bud)
5217744
5217491
1 400
5216719
5215834
5214848
850

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.