Lindorm Liljefors oljemålning

688260

LINDORM LILJEFORS (1909-1985): Skogsandskap med jägare, jakthundar och hare, hjort, signerad och daterad Lindorm L -38, samt dedikerad, olja på pannå, 61x50 cm

Rum 2

Lindorm Liljefors oljemålning

Budhistorik (17 bud)
5223773
6 600
5223771
6 400
5223760
6 200
5223770
6 200
5223760
6 000

Slutpris SEK:
6 600
637 EUR, 723 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.