Barskåp

688258

BARSKÅP, 1900-talets andra hälft, Louis XVI-stil, fanérad i oliak träslag, invändigt med pegelgla, höjd ca 122,5 70x40 cm, nyckel finns

Fanérskador, hyllplan i glas saknas

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 15

Barskåp

Budhistorik (45 bud)
5232077
7 400
5232071
7 200
5232057
7 000
5232055
6 800
5232049
6 600

Slutpris SEK:
7 400
714 EUR, 811 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.