Uglycute, "Breaking New", modulsystem

Föregående | Översikt | Nästa

688250

UGLYCUTE, "Breaking New", modulsystem, unik, 2013, furu, bemålad plywood och stålbeslag, hyllans höjd 114, stolens höjd 76, cm

PROVENIENS
Inköpt på Örnsbergsauktionen 2014

TEMA
Kontemporär konst - Visioner i rymden och på jorden

midnre slitage och lagning

Ändringar/tillägg
Delar finns att hämta vid utlämningen

Möbler, Hyllor, Design, Nutida

688250 - Uglycute, "Breaking New", modulsystem
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Uglycute,

Budhistorik (10 bud)
5230746
1 300
5226437
5230745
5226437
5226435
850

2 dagar kvar
Avslutas 2019-10-16
21:57   (22:57 )
AKTUELLT BUD SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.