Matbord och stolar

688249

MATBORD och STOLAR, 6 st., Karl Andersson & Söner, bord med skiva med teakfanér, grålackerat, bordets höjd ca 75 diameter 110, 2 st iläggskivor á 54 cm, stolarnas sitthöjd ca 45 cm

Slitage och märken, torkad stoppning, skivor med skador

Möbler, Matsalsmöbler

Rum 19

Matbord och stolar

Budhistorik (9 bud)
5229042
1 600
5228424
5228422
1 400
5223783
5223782

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.