Monogramisten AP

688239

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (samtida): Komposition, monogramsignerad och daterad A.P -87, olja på duk, 83x90 cm

Rum 9

Monogramisten AP

Budhistorik (30 bud)
5224261
2 800
5221911
2 600
5224255
2 600
5221911
2 400
5224252

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.