Hans Wegner soffbord

688220

HANS J. WEGNER, soffbord, Andreas Tuck, Danmark, skiva i massiv teak, ben i ek, hylla i rotting, brännmärkt "Fabrikat Andr. Tuck, Arkitekt: Hans J Wegner Denmark", höjd ca 50,130x51 cm

Bruksslitage, ritmärken, smärre skador på rottingen

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 13

Hans Wegner soffbord

Budhistorik (36 bud)
5218098
14 000
5218110
13 500
5218098
13 000
5218096
12 500
5212501
12 000

Slutpris SEK:
14 000
1 351 EUR, 1 534 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.