Olga Smirnova oljemålning

688181

OLGA SMIRNOVA (född 1954): Vallmofält, signerad, daterad a tergo 2003, olja på duk, 91x76 cm; oramad

Något bukig duk

Fack 21

Olga Smirnova oljemålning

Budhistorik (5 bud)
5223672
1 400
5223668
1 300
5211187
5210361
5210220

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.