Lennart Rodhe litografi

688161

LENNART ROHDE (född 1916-2005): Komposition, signerad och daterad Lennart Rodhe -47, 196/250, färglitografi, 42x62 cm

Tavelvagn 3

Lennart Rodhe litografi
Budhistorik (21 bud)
5221264
1 900
5221371
1 800
5221264
1 700
5221025
1 600
5213711

Slutpris SEK:
1 900
183 EUR, 208 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.