Roland Svensson litografi

688027

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Sommarafton Tornö", signerad Roland S. numrerad 195/360, färglitografi, bildmått ca 49x41 cm

Ej examinerad ur ramen

Fack 23

Roland Svensson litografi
Budhistorik (19 bud)
5220431
5216220
1 900
5218967
1 800
5216220
1 700
5218962
1 600

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.