Hunter oljemålning

688018

C.HUNTER (1800-1900): Kustlandskap med båtar och människor, signerad C. Hunter, olja på duk, 31x41 cm

Smärre krackelyrer, liten reva

Fack 41

Hunter oljemålning

Budhistorik (3 bud)

5219462
5218526
5214669

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.