Skåp 1700-tal

687902

SKÅP, 1700-tal, barock, fanérat i valnöt, 3 delat, beslag i mässing, invändigt med hyllplan, 2 lådor i sargen, höjd 187, 125x51 cm

Renoverat och kompleterat, smärre fanérskador, sprickor och slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 11

Skåp 1700-tal

Budhistorik (14 bud)
5218746
2 600
5219430
2 600
5218746
2 400
5219381
5218746

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.