Skåp i ek 1900-talets första hälft

687811

SKÅP, 1900-talets första hälft, ek, skurna detaljer, höjd ca 160, 142 x 45 cm

Repor, märken, slitage, hyllplan i glas med nagg

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (1 bud)

5204933
2019-10-04 00:28:38

2019-10-09 kl 20:52
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.