Lisa Larson figuriner Gustavsberg

687797

LISA LARSON, 4 dlr, "Johanna", "Pelle", sköldpadda, samt tomte på snöklot, Gustavsberg, delvis glaserat stengods, signerade, höjder ca 6,5-19,5 cm

Pelle med mindre nagg på fot

Keramik/Porslin

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (11 bud)
5218645
1 400
5218861
1 300
5218645
5217981
5217979
900

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 300 kr.