Sekretär art deco

687778

SEKRETÄR, 1930/40-talets, art deco, invändigt med låd- och fackinredning, intarsia dekor, svängd ben, höjd ca 101, 85x46 cm

Smärre ytskador, slitage, nyckel saknas

Möbler, Övriga möbler

Rum 12

Sekretär art deco

Budhistorik

2019-10-13 kl 10:30
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.