Byrå kolonialstil

687777

BYRÅ,1900-talets första, kolonialstil, bambuimitation, 5 lådor, höjd 123, 103x49 cm, nyckel finns

Skador, draghantag saknas, slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 19

Byrå kolonialstil

Budhistorik (8 bud)
5230787
850
5230669
5230350
550
5230345
500
5230256
450

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.