Karmstolar rokokostil

687775

KARMSTOLAR, 1 par, omkring 1900-talets mitt, rokokostil, gråbemålade, lösa textilklädda sitsar, klädda armlän, sitthöjd ca 47 cm

Senare bemålning, ytslitage

Möbler, Stolar

Rum 13

Karmstolar rokokostil

Budhistorik (1 bud)

5229144
2019-10-13 09:29:39
650

2019-10-13 kl 19:06
Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.