Bockbord 17/1800-tal

687764

BOCKBORD, 17/1800-tal, furu, konturerad skiva, benställning med profilerade kanter, höjd ca 79, 220X85 cm

Slitage, spår av orangrepp, kompletterat/ lagningar

Möbler, Matbord

Rum 22

Bockbord 17/1800-tal

Budhistorik (6 bud)
5219294
3 400
5218959
3 200
5217326
1 600
5212993
5207099

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.