Sergey Cravets oljemålning

687734

SERGEY CRAVETS (född 1939): "Joyfull Day", signerad a tergo, olja på duk, ca 75 x 78 cm

Makadamgatan 11, Helsingborg

Sergey Cravets oljemålning

Budhistorik (10 bud)
5222220
3 200
5214274
5211967
750
5211533
700
5211531
650

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.