Simon Arne olja

687630

SIMON ARNE, olja på duk, signerad, 24x16 cm

Makadamgatan 11, Helsingborg

Simon Arne olja

Budhistorik (8 bud)
5222681
5223529
5222681
950
5223262
900
5222681
450

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.