Vinkylare mässing

687599

VINKYLARE, mässing, 1900-talets mitt, höjd ca 39 cm

Patina, Ytslitage

Diverse, Metall

Makadamgatan 11, Helsingborg

Vinkylare mässing

Budhistorik (15 bud)
5214536
1 900
5220771
1 800
5214536
1 600
5220768
5214536
1 400

Slutpris SEK:
1 900
183 EUR, 208 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 300 kr.