Barnstol

687568

BARNSTOL, 1900-tal, rokokostil, gråmålad, sitthöjd ca 29

Slitage. Fläckar.

Möbler, Stolar

Rum 8

Barnstol

Budhistorik (7 bud)
5223557
5221985
1 600
5221984
5221280
900
5219054
850

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.