Clubfåtölj

687503

CLUBFÅTÖLJ, 2000-tal, Italien, klädd i mullvadsfärgad alcantara, djuphäftad rygg och sidor, på ben i svärtat trä, sitthöjd 43 cm

Bruksslitage

Möbler, Fåtöljer

Rum 13

Clubfåtölj

Budhistorik (6 bud)
5218642
5218630
500
5218629
450
5211913
5210096

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.