Tingströms Rally bord

687427

ENGSTRÖM MYRSTRAND, "Rally", 7 dlr, 1960-tal, Tingströms, Bra Bohag, stommar fanerade i teak, bestående av 5 sidobord, blombord samt. byrå med uppsats, blombordet med lackerad metallinsats, stämplade undertill, höjd ca 40-60 cm, yttermått mellan 35x50-100x45 cm

Bruksslitage, ett bord något rangligt

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 9

Tingströms Rally bord

Budhistorik (7 bud)
5218855
1 700
5219358
1 600
5218855
1 400
5217733
1 300
5217716

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.