Soffbord valnöt

687399

SOFFBORD, 1900-talets mitt, valnöt, kvadratisk formad, genombruten sarg, höjd ca 45,5, 90x90 cm

Bruksslitage, smärre repor, enstaka avslag, ställvis blekt ut mot kanterna/hörnen

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 3

Soffbord valnöt

Budhistorik (1 bud)

5214510
2019-10-08 05:39:45

2019-10-09 kl 20:08
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.