Skåp 1700-tal

687215

SKÅP, 1700-tal, ek, betsat, svarvade kulfötter, höjd ca 208, 215x76 cm

Senare beslag och kulfötter, ytskador, sprickor
nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 1

Skåp 1700-tal

Budhistorik (8 bud)
5231424
2 600
5219077
2 400
5228685
2 400
5219077
5217387
450

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK: