Torbørn Afdal bord

687081

TORBJØRN AFDAL, bord, Nesjestranda møbelfabrikk, för Bruksbo, teak, fanerad skiva, 2 illäggsskivor längd 45 cm vardera, diameter 120 cm, höjd 74 cm

Bruksslitage, fläckar

Möbler, Matbord, Design

Geijersgatan 14, Göteborg

Torbørn Afdal bord

Budhistorik (3 bud)

5217131
5217128
2 600
5215466

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 774 kr.