Karmstolar

687012

KARMSTOLAR, 1 par, funkis, 1930/40-tal, stålrör och trä, klädda i läderimitation, skyltmärkt CEGE Fabriker AB ... Malmö, sitthöjd ca 45 cm

Slitage

Möbler, Fåtöljer

Rum 12

Karmstolar

Budhistorik (2 bud)

5219092
5207436

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.