Oidentifierad konstnär 1600-/1700-tal oljemålning

687008

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1600-/1700-tal, olja på pannå, figurscen, sigill ā tergo, ca 50 x 81 cm

Pannå med spricka, repor

Konst, Äldre måleri

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (12 bud)
5221963
5 200
5221854
4 200
5221675
5221584
3 400
5221234
3 200

Slutpris SEK:
5 200
502 EUR, 570 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.