Soffbord 1960-tal i teak

686931

SOFFBORD, 1960-tal, teakfanér, höjd ca 45, 140 x 57 cm

Slitage, repor

Möbler, Soffbord, sidobord, Design

Makadamgatan 11, Helsingborg

Soffbord 1960-tal i teak

Budhistorik (4 bud)

5230268
450
5230169
5229951
5228709

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.