Korgstol påfågelmodell 1900-tal

686775

KORGSTOL, 1900-talets andra hälft, påfågelmodell, rotting, höjd ca 143, sitthöjd 40 cm

Skador

Möbler, Fåtöljer

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (5 bud)
5230549
1 700
5228871
1 600
5230548
5228871
1 400
5214491

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.