Bord Bruno Mathsson och Piet Hein för Fritz Hansen

686763

BORD, Bruno Mathsson och Piet Hein, för Fritz Hansen 1980, vit laminat, höjd ca 70, 120 x 80 cm

Slitage, repor, märken

Möbler, Matbord, Design

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (6 bud)
5230679
1 600
5229884
5229884
5230060
5229884

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.