Fåtölj modern design

686743

FÅTÖLJ, 1900-tal, oidentifierad formgivare, stomme i glas och metall med rotimitation, höjd ca 85, sitthöjd 35 cm

Bruksslitage

Möbler, Fåtöljer, Design

Makadamgatan 11, Helsingborg

Fåtölj modern design

Budhistorik (14 bud)
5230645
8 200
5230744
8 000
5230645
7 000
5230526
6 800
5229733
6 600

Slutpris SEK:
8 200
791 EUR, 899 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.