Läsbord 1900-talets mitt

686700

LÄSBORD, 1900-talets mitt, vitmålad skiva, höj och sänkbart, på 3 hjul, läsbordets mått ca 60 x 37 cm

Bruksslitage

Möbler, Övriga möbler, Design

Makadamgatan 11, Helsingborg

Läsbord 1900-talets mitt

Budhistorik (1 bud)

5229220
2019-10-13 09:54:16

2019-10-13 kl 19:54
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.