Fåtölj 1950-tal

686687

FÅTÖLJ, 1950-tal, senare omklädd, tygklädsel, ben i betsad bok, höjd ca 67, sitthöjd ca 35 cm

Bruksslitage

Möbler, Fåtöljer, Design

Makadamgatan 11, Helsingborg

Fåtölj 1950-tal

Budhistorik (7 bud)
5231219
1 800
5230863
1 700
5230846
1 600
5218066
5230845

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.