Fåtölj 1950-tal

686679

FÅTÖLJ, 1950-tal, senare omklädd, tygklädsel med djuphäftad rygg, ben i betsad bok, höjd ca 103, sitthöjd ca 35 cm

Bruksslitage

Möbler, Fåtöljer, Design

Makadamgatan 11, Helsingborg

Fåtölj 1950-tal

Budhistorik (5 bud)
5230803
5230626
750
5230450
700
5230449
5218595

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.