Lampetter mässing

686595

LAMPETTER, 1 par, mässing, 1900-talets början, jugend, för två ljus vardera, höjd ca 23, längd 23 cm

Smärre slitage

Belysning, Vägglampor

Monter 21

Lampetter mässing

Budhistorik (9 bud)
5219003
5218688
5218688
5216458
750
5218687
700

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.