Korkskruv England 1800-/1900-tal

686360

KORKSKRUV, England, 1800-/1900-tal, mässing och horn, med borstar, längd ca 18 cm

Mindre lagning

Diverse

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (5 bud)
5246958
700
5240619
650
5240316
600
5240584
600
5240316

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 300 kr.