Champagnestrutar 6 st 1800-tal

686353

CHAMPAGNESTRUTAR, 6 st, glas, 1800-talets första hälft, slipad dekor, rund fot, höjd ca 18 cm

Glas, Dricksglas

Budhistorik (7 bud)
5248274
550
5236389
500
5246943
500
5236389
450
5240169

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.