Soffa 1800-tal

685937

SOFFA, 1800-tal, utdragbar, målad, längd ca 85, höjd 55, djup 53 cm

Slitage

Möbler, Soffor

Linnégatan 21, Norrköping

Soffa 1800-tal

Budhistorik (4 bud)

5217352
950
5209019
5205357
5205157

Slutpris SEK:
950
92 EUR, 104 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.