Dokumentskåp 1900-talets början

685922

DOKUMENTSKÅP, 1900-talets början, vitlackerat, inredning med draglådor, höjd 193, 32x48cm

Lås saknas, slitage

Möbler, Skåp, byråer

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (5 bud)
5232097
1 700
5223211
1 600
5222540
750
5222538
500
5219965

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 641 kr.